העולם מתחלק ל-3 סוגים של אנשים

אלה שיודעים לשחות עם הזרם,
אלה שטובעים כבר בגל הראשון,
ואלה שבגל הראשון בולעים קצת מים אבל עד הגל השני מצליחים להתאושש וכשהוא מגיע – הם לגמרי צולחים אותו. בגל השלישי, לא עלינו – האנשים האלה יהיו השחיינים הטובים ביותר.

אם היו מספרים לכם שיש לנו הזדמנות ליצור כאן עולם חדש, טכנולוגי, נוצץ יותר, קל ונוח לתפעול, האם הייתם מתרשמים מכך?
כנראה שלא.

עד שהגיעה הקורונה לחיינו, רובנו לא התרשמנו מהטכנולוגיה, מהיכולת לעשות כושר, פגישות עסקיות או סדר פסח בזום. יכולנו לתאם פגישה בזום, יכולנו להזמין במקום לצאת לשופינג ויכולנו להעביר את העסק שלנו, או לפחות את חלקו לרשת ואולי זה היה מקל לנו את החיים (אז, בתקופה שלפני הקורונה), אבל מי חשב על זה?

ואז הגיע גל

האנשים מהסוג הראשון נשמו עמוק, שינו את כללי המשחק והצליחו לשחות.
האנשים מהסוג השני לא הצליחו לתפעל את המצופים והתחילו לצלול למטה.
האנשים מהסוג השלישי ניסו להיזכר בשיעורי השחייה שלהם מבית הספר היסודי, הסתכלו קצת לצדדים ובדקו איך האחרים שוחים. הם צללו והרימו את הראש, צללו שוב והרימו את הראש, חיכו שיגמר הגל והצליחו לשרוד אותו.
והנה באופק כבר אפשר להבחין בגל נוסף.

עכשיו השאלה היא, איך תתמודדו איתו? תגיעו אליו כשאתם מחוסרי אוויר או מלאי מוטיבציה?

ועכשיו נפסיק לדבר במטאפורות

הקורונה הביאה איתה עולם חדש שנאלצנו להסתגל אליו במהירות. עולם של טכנולוגיה ושל אינטרנט, עולם של נכסים דיגיטליים! עולם שלא כולנו היינו מורגלים אליו קודם לכן. 

היא הביאה לנו הזדמנות של חיים דיגיטליים שיכולים להיות כל כך קלים לתפעול, אם רק נדע איך לעשות את זה נכון. הזדמנות שיכולה להקפיץ אותנו ואת העסק שלנו כמה רמות מעל – אם נכיר את כללי המשחק.

הקורונה לא תישאר פה לנצח, זה ברור. אבל השינויים שהיא הביאה איתה ישארו פה לתמיד, והשינויים הם ענקיים! עסקים דומים לעסק שלך כבר הפנימו את זה ואף אחד לא יוכל לחזור אחורה.

מי שיצר לעצמו נכסים דיגיטליים והבין את הפוטנציאל האדיר שבהם, ימשיך איתם הלאה, יפתח אותם וירים את העסק שלו גם אחרי שהקורונה תהיה רק זיכרון עמום.

אז איך ממשיכים מפה?

עסקים מתחום הכושר למדו איך להעביר שיעורי אונליין וגילו שהקהל שלהם אוהב את זה! לעשות כושר בלי להצטרך לצאת מהבית ובאופן מקצועי, למה לא בעצם?

עסקים מתחום המסעדנות למדו איך לוותר על השולחנות ולאמץ את השליחים. היו שהמציאו מנות מיוחדות למשלוחים. הם מצאו פתאום דרכים יצירתיות לשפר את קופסאות הטייקאוואי שלהם. למה הם לא עשו את זה לפני כן?

אבל השאלה החשובה היא – מה העסק שלך מוכר, ואיך תוכל להתאים אותו למצב החדש?

להסתגל במהירות למצב

השורה התחתונה היא שכל עסק יכול להרוויח מהמצב.
כן, מה ששמעתם! לא רק לשרוד, לא רק להשאיר את הראש מעל המים, אלא ממש להרוויח.
ליהנות מהעולם החדש שנוצר פה ולנצל אותו לטובת העסק שלכם.

איך?

את זה תשאירו לנו, אנחנו נשבור את הראש ואתם תקצרו את הפירות. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות 2020 ©NTO Media